Konsolidace portal

+420 731 167 502 Volejte v po-pá: 8-18 hod

Hello bank! je nově vzniklá banka na území České republiky. Proměnila se ze skupiny Cetelem a po více jak 20 letech strávených na českém trhu tedy tato skupina mění obchodní model. Jedná se primárně o posun od spotřebitelských úvěrů k on-line bankovnictví a novou nabídka kompletního portfolia bankovních produktů.

Vzhledem k velkým zkušenostem Cetelemu na českém trhu v oblasti spotřebitelských úvěrů přichází samozřejmě Hello bank! s nabídkou i těchto produktů. Jsou dnes tři základní a jejich paramtery jsou velmi transparentní. První z nich je Půjčka na cokoliv, kde klient nemusí dokládat žádný účel, na který prostředky použije, úrokovou sazbu dostane od 5,69% a produkt si může sjednat on-line nebo na pobočce. Klient si může půjčit 20.000 – 1.000.000 Kč a splátky se dají rozložit do 6 – 84 měsíců. Produkt není zatížen žádnými poplatky a klient by měl mít do 24 hodin od podpisu smlouvy peníze na účtě.

Daším produktem je Konsolidace, tedy sloučení většího počtu půjček do jedné, což by klientovi mělo ušetřit peníze a zároveň celý proces splácení výrazně zjednodušit, ptozože místo několika splátek si najednou klient hlídá pouze jednu. I zde klient dostane úvěr se sazbou od 5,69%, splácet však může až 96 měsíců. Banka mu v tomto případě půjčí 50.000 – 1.000.000 Kč

Poslední variantou je Půjčka na auto. Parametry tohoto produktu jsou totožné jako u Půjčky na cokoliv, v tomto případě má však klient možnost sjednat s k úvěru ještě další služby a zároveň i získat různé výhody. Jedná se například o prověření až tří aut ještě předtím, než se klient pro některé z nich rozhodne, odměnu na nákup pohonných hmot nebo pojištění vozidla.