Konsolidace portal

+420 731 167 502 Volejte v po-pá: 8-18 hod

MONETA Money Bank navazuje na stabilitu a důvěryhodnost GE Money Bank a s novým názvem získala opravdovou, silnou a jednoznačně rozpoznatelnou identitu coby česká bankovní instituce.

Moneta nabízí klientům hned 3 různé spotřebitelské úvěry. Prvním z nich je Expres půjčka. Tento produkt je pro klienty velmi jednoduché a pohodlné získat. Celý proces je rychlý, trvá do 5 minut a navíc je možné ho vyřídit z pohodlí svého domova online. Jedná se o půjčku na cokoliv a není potřeba dokládat využití prostředků. U úvěru nad 200.000 Kč garantuje Moneta klientům sazbu 6,9% a celková doba splácení se dá rozvrhnout až na 120 měsíců. Vypůjčit si klienti mohou od 5.000 až do 800.000 Kč. Podmínkou získání úvěru je založení běžného účtu, ze kterého je úvěr následně splácen. Tento účet je veden zdarma a ani poskytnutí úvěru a vkládání mimořádných splátek nejsou nijak zpoplatněny.

Dalším produktem je Expres plus půjčka, která funguje pro klienta jako rezerva pro případ nenadálých výdajů. V rámci Expres plus půjčky si klient může opakovaně znovu půjčit již splacenou částku bez dalšího schvalování. V tomto případě si klient může půjčit od 20.000 do 300.000 Kč.

Posledním produktem v nabídce banky je Konsolidace. Tento úvěr nabízí klientům možnost sloučit libovolný počet úvěrových produktů v maximální výši 800.000 Kč. Může se jednat o půjčky u jiných institucí, kreditní karty a kontokorenty rodinných příslušníků. Pokud klienti požádají o Konsolidaci se spolužadatelem, kterým může být rodinný příslušník nebo známý, banka jim může snížit úrokovou sazbu až o 2% oproti nejnižší úrokové sazbě stávajících splátkových úvěrů od jiných finančních institucí.