Konsolidace portal

+420 731 167 502 Volejte v po-pá: 8-18 hod

Raiffeisenbank nabízí široké spektrum bankovních služeb soukromé i firemní klientele. Na českém trhu působí již od roku 1993. Klienty obsluhuje v síti 130 poboček a klientských center, poskytuje rovněž služby specializovaných hypotečních center, osobních, firemních a podnikatelských poradců. Banka se zaměřuje především na náročnější klientelu, která má zájem o vysokou kvalitu služeb, aktivní správu svých financí a profesionální poradenství.

Banka nabízí půjčky se sazbou od 4,9%, což je v tuto chvíli bankami velmi oblíbená sazba. Konkrétně v případě Raiffeisenbank může klient takovou sazbu získat, pokud si půjčí více než 500.000 Kč. Za poskytnutí a vedení úvěru není účtován žádný poplatek a splatnost poskytnutého úvěru klient volí od 6 do 120 měsíců. Půjčka se dá sjednat i bez podmínky sjednávat v bance další produkt, avšak je možné si k půjčce uzavřít pojištění pro případ úmrtí, pracovní neschopnosti, trvalých následků a ztráty zaměstnání.

V nabídce banky najdeme dva základní produkty, kterými jsou Rychlá půjčka a produkt Konsolidace a refinancování.

V případě Rychlé půjčky si klient může půjčit 20.000 – 500.000 Kč a má garantováno, že prostředky bude mít na účtu do 24 hodin od sjednání. Půjčka se dá sjednat online nebo na pobočce s maximální dobou splatnosti 96 měsíců.

V rámci produktu Konsolidace a refinancování se jedná o sloučení závazků a klient se opět při půjčce nad 500.000 Kč může dostat na lákavou sazbu 4,9%. Počet konsolidovaných úvěrů je neomezený, avšak výše úvěru může být maximálně 600.000 kč, minimálně pak 20.000 Kč. I v tomto případě banka garantuje poskytnout klientovi peníze do 24 hodin . Produkt je možné splácet od 6 do 120 měsíců. Půjčka může sloužit zároveň k refinancování jednoho produktu nejenom jako konsolidace většího počtu úvěrů.