Konsolidace portal

+420 731 167 502 Volejte v po-pá: 8-18 hod

Československá obchodní banka, a.s. je největším univerzálním bankovním ústavem v České republice. V rámci její produktové nabídky nemůžeme opomenout ani spotřebitelské úvěry.

Produktová nabídka ČSOB v oblasti spotřebitelských úvěrů se skládá z 5 základních produktů, přičemž každý z nich má jiné parametry. Jedná se tedy o produkty Půjčka na cokoliv, Půjčka po ruce, Půjčka na lepší bydlení, Refinancování půjček a Autopůjčka.

Produkt Půjčka na cokoliv je produkt, u kterého, jak je již z názvu patrné, nemusí klient dokládat účel, za jakým si peníze půjčuje. Jedná se o produkt bez běžných poplatků, takže klient neplatí za poskytnutí ani za správu úvěru. Rovněž mimořádné splátky nejsou zatíženy poplatkem. Během trvání produktu si klient může upravovat výši měsíční splátky, produkt je tedy velmi flexibilní. Zároveň banka nabízí klientovi možnost, že pokud mu úvěr nebude vyhovovat, může ho do 30 dnů bez sankce vrátit. Splácení se dá rozložit až na 8 let a klient si může půjčit od 20.000 do 800.000 Kč.

Půjčka po ruce je produkt pro ty klienty, kteří jsou zvyklí nakupovat zboží na splátky. Úroková sazba na tomto produktu je 10,9% a klient si může zvolit ze 3 rychlostí splácení. K tomuto produktu může klient získat i kartu a v takovém případě se jedná o kreditní kartu, která je ovšem splácena v pravidelných měsíčních splátkách.

Půjčka na bydlení je účelová půjčka, klient k ní musí doložit doklady, které právě účelové vynaložení půjčených prostředků prokážou. Tyto doklady je potřeba doložit do 6 měsíců od získání úvěru. Může se jednat i o náklady vzniklé až 12 měsíců před schválením půjčky. Splatnost na tomto produktu je oproti ostatním delší a to až 12 let a maximální výše úvěru je také vyšší než u ostatních produktů, konkrétně je to 1.000.000 Kč.

Refinancování půjček umožňuje klientovi sloučit větší počet úvěrových produktů do jednoho s jednou měsíční splátkou. Doba splatnosti tohoto úvěru může být klientem natažena až na 10 let a výše úvěru je v rozmezí od 50.000 do 800.000 Kč. Ostatní parametry tohoto produktu jsou stejné jako u Půjčky na cokoliv.

Posledním produktem v nabídce ČSOB je Autopůjčka. Jedná se účelovou půjčku na koupi nového nebo ojetého vozidla. Úroková sazba u Autopůjčky je 2,89% a doba splatnosti 1 až 6 let. Minimální výše půjčky je 100.000 Kč.