Konsolidace portal

+420 731 167 502 Volejte v po-pá: 8-18 hod

mBank působí v České republice od listopadu 2007. Byla jednou z prvních tzv. nízkonákladových bank na našem trhu a přišla s vlastním konceptem samoobslužného modelu, při kterém si zákazník spravuje své každodenní bankovní operace sám. Klíčovými nástroji jsou tedy internetové a telefonické bankovnictví. Pobočky a administrativní zázemí je v rámci možností maximálně upozaděno. Díky tomuto modelu mBank nabízí svým klientům nejvyužívanější bankovní služby zcela zdarma. Nevýhodou fungování mBank je fakt, že banka neumožňuje na svých pobočkách vkládat a vybírat peníze v hotovosti.

mBank dnes nabízí klientům tři základní možnosti v oblasti spotřebitelských úvěrů. Nabídka je velmi přehledná a transparentní, neboť mBank neposuzuje jednotlivé obchodní případy individuálně, ale parametry jsou jasně dané. První ze tří produktů je mPůjčka Plus. Jedná se o produkt, který slouží k získání nových peněz, u kterých klient nemusí dokládat žádný účel. Úroková sazba je 9,9%, pokud si klient společně k úvěru sjedná i pojištění, které ho kryje v případě pracovní neschopnosti, hospitalizace a ztráty zaměstnání, dostane sazbu o 2% nižší tedy 7,9%. Jak je u produktů mBank zvykem, se sjednáním produktu nesouvisí žádné poplatky. Klient si může půjčit částku od 10.000 do 600.000 Kč a splácet od 12 do 96 měsíců.

Dalším produktem je mPůjčka Plus s úrokem 0%. Jedná se o unikátní produkt, jaký nemá ve své nabídce žádná jiná banka. Výše půjčky je maximálně 40.000 Kč a klient zaplatí pouze 2% z půjčené částky jako poplatek. Dále produkt skutečně není nijak úročen a maximální doba splatnosti je 12 měsíců.

Posledním produktem je konsolidace a refinancování. I v tomto případě se banka řídí jednoduchými a transparentními pravidly. Původní půjčku vždy zlevní přesně o 2%, nejméně na sazbu 4,9%. Konsolidovat je možné až 10 úvěrových produktů a sleva 2% bude vypočítávána z produktu, který má nejnižší úrokovou sazbu.