Konsolidace portal

+420 731 167 502 Volejte v po-pá: 8-18 hod

Air Bank, člen skupiny PPF a mezinárodní skupiny Home Credit Group, nabízí svoje služby zákazníkům od listopadu 2011. Řadí se mezi velmi progresivní banky na českém trhu a svou známost propaguje díky dobře vedené marketingové kampani. Jaké služby nabízí svým zákazníkům v rámci spotřebitelských úvěrů?

Úroková sazba u produktů spotřebitelských úvěrů začíná na 4,9% a sjednání úvěru je možné online nebo na pobočce a probíhá velmi rychle. Banka si neúčtuje žádné poplatky za zpracování a poskytnutí úvěru, za vedení úvěru a rovněž placení mimořádných splátek nepodléhá žádnému poplatku. Podmínkou sjednání a poskytnutí a úvěru je založení běžného účtu. Produkty Air Bank jsou velmi transparentní. Kromě minimálních sazeb banka klietovi rovnou říka i nejvyšší možnou sazbu dopředu. K půjčce je možné sjednat si bankovní pojištění, obsahující invaliditu 3. stupně a úmrtí klienta.

Air bank klientovi nabízí dva základní typy produktů. Prvním z nich je Nová půjčka, která je poskytována již od 5.000 Kč až do maximální výše 900.000 Kč. Splatnost úvěru si klient zvolí od 6 do 96 měsíců. U úvěrů do 300.000 Kč se pohybuje sazba od 6,9% až do 9,9%, u vyšších úvěrů je možné získat sazbu až 4,9%.

Druhým produktem v rámci produktové nabídky je Převedení půjček. V rámci Převedení půjček si klient může do jedné půjčky sloučit až deset produktů. Parametry tohoto produkty jsou stejné jako u Nové půjčky, což je pro klienty velmi přehledné a jednoduché.