Konsolidace portal

+420 731 167 502 Volejte v po-pá: 8-18 hod

Komerční banka je součástí mezinárodní skupiny Société Générale a patří mezi přední bankovní instituce v regionu střední  a východní Evropy. Vzhledem k tomu, že se jedná o banku poskytující komplexní služby, lze v jejím produktovém portfoliu nalézt i spotřebitelské úvěry.

I Komerční banka je schopna klientovi poskytnout úvěr se sazbou 4,7%, nicméně na rozdíl od většiny ostatních bank na trhu si účtuje poplatek za poskytnutí úvěru ve výši 490 Kč. Následné vedení úvěru a možnost předčasného splacení nijak zpoplatněny nejsou. Splatnost úvěru může být 12 – 120 měsíců a podmínkou poskytnutí úvěru je založení běžného účtu, ze kterého je úvěr splácen inkasní platbou. K produktům Komerční banky je možné uzavřít pojištění pro případ pracovní neschopnosti, úmrtí, invalidity 3. stupně a ztráty zaměstnání.

Komerční banka poskytuje hned 3 různé produkty a to konkrétně Osobní půjčku, Optimální půjčku a půjčku Gaudeamus. Zároveň nabízí klientům hned 3 druhy kreditních karet a to kartu Platinum, Viva kartu a Lady kartu, která je určena pro ženy.

Osobní půjčka je bezhotovostní půjčka na cokoliv v rozmezí od 30.000 do 2.500.000 Kč a je určena občanům ČR na nepodnikatelské účely s maximální splatností 8 let. Půjčka se dá vyřídit online nebo na pobočce.

Optimální půjčka je produkt, který slouží ke konsolidaci neboli sloučení všech existujících závazků klienta. Je možné si půjčit rovněž v rozmezí 30.000 – 2.500.000 Kč se splatností maximálně 10 let a k půjčce je možné získat peníze navíc na cokoliv. U optimální půjčky na rozdíl od Osobní půjčky klient neplatí poplatek za sjednání produktu.

Úvěr Gaudeamus je spotřebitelský úvěr ve výši od 20.000 do 600.000 Kč určený studentům. Půjčka smí být využita výhradně pro osobní, nepodnikatelské potřeby. Maximální doba splatnosti je 10 let, zároveň je možné splátky odložit a splácet až po ukončení studia a během studia platit pouze úroky.