Konsolidace portal

+420 731 167 502 Volejte v po-pá: 8-18 hod
 • Jaké jsou podmínky pro získání úvěru?

  Pokud je vám alespoň 18 let a máte pravidelný příjem, další podmínky pro zahájení schvalování nemáme.

 • Co je to konsolidace úvěrů?

  Jde o spojení více úvěrů do jednoho. Nejen, že ušetříte, ale také si nastavíte jen jednu splátku v termínu kdy vám bude vyhovovat.

 • Je spojení více úvěrů do jednoho výhodné?

  Ve většině případů ano. Celkovou sumu splátek si můžete snížit až o několik tisíc korun měsíčně. Více splátek nahradí jen jedna, v jednom termínu, který si můžete vybrat a splácení se tak stává přehlednější.

 • Už teď splácím víc úvěrů, proč bych si měl vzít další půjčku?

  Nejde o další půjčku, jde o spojení vašich existujících často nepříliš výhodných úvěrů do jednoho. Kromě lepšího přehledů ve většině případů ušetříte a zbavíte se i zbytečných poplatků. Snížíte si splátku a ulevíte tak i svému rozpočtu.

 • Mohu získat ke konsolidaci peníze navíc?

  Ano, ke konsolidaci se obvykle dají získat peníze navíc.

 • Který úvěr je nejlevnější?

  Vždy záleží na konkrétní vypůjčené částce a délce splácení. Který úvěr bude ideální právě pro Vás, zjistíte prostřednictvím naší online kalkulačky půjček. Neorientujte se pouze podle úrokové sazby. Podcenit byste neměli zejména ukazatel RPSN, který najdete ve výsledcích kalkulačky a představuje nejen úrok, ale i veškeré poplatky spojené s úvěrem. Čím nižší RPSN je, tím výhodnější úvěr bude. Správný výběr úvěru vám může ušetřit i desítky tisíc korun.

 • Jaký je nejrychlejší způsob získání úvěru?

  Náš portál nabízí rychlé srovnání úvěrů. Následně není nic jednoduššího, než s pomocí našeho specialisty o úvěr zažádat. Žádosti se dají vyřídit různými způsoby, tím nejrychlejším je bezesporu žádost online. Jde o regulérní postup, který nabízí většina českých bank a se kterým Vám naši specialisté pomohou tak, aby žádost byla vždy vyplněna správně.

 • Na co mohu peníze z úvěru použít?

  Úvěr Vám výborně poslouží k zaplacení menší částky, kterou nemáte momentálně k dispozici. Peníze z úvěru můžete použít na cokoliv, jelikož je bezúčelový.